OFERTA W FORMULE PRE-ORDER

DOSTAWA W TERMINIE OKOŁO 4 TYGODNI OD ZAMÓWIENIA

Ekspres do kawy ACSASO BABY T Plus - Czarny

oszczedzasz2681PLN
catalog-product-rabat(15%)
PLN  PLN 

 

 

BABY T


Produkt wykorzystujący technologię najnowszej generacji MULTI-GROUP. Sterowanie PID. Wysoce energooszczędny. Gama bardzo konkurencyjnych, najwyższej jakości zaawansowanych technologicznie ekspresów do kawy.
Po stworzeniu naszego modelu Big Dream, w którym zmieniliśmy kryterium techniczne stosowane od ponad 100 lat (używając stali nierdzewnej zamiast miedzi i mosiądzu), chcieliśmy dalej tworzyć wyjątkowe produkty. Produkt, który byłby również punktem zwrotnym w branży.

 • Multi-group 
  Technologia z regulacją PID. Wysoka profesjonalna wydajność: gwarantowana stabilność termiczna (przy ciągłym lub przerywanym użytkowaniu). Wysoka produkcja pary
  (oddzielny kocioł o dużej pojemności).
 • Czysta kawa
  Minimalna migracja metalu do napoju dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej.
 • Świeżo dostarczona woda
  Unikanie użycia stojącej, stale podgrzewanej wody do przygotowania kawy. Bez wpływu na zawartość tlenu w wodzie, zachowanie jej kompletności i poprawę smaku kawy. Woda do każdej kawy pochodzi bezpośrednio z sieci zasilającej, dostarczając świeżą, przefiltrowaną wodę do grupy.
 • Efektywny energetycznie 
  Jednym z głównych celów technologii T było zmniejszenie zużycia energii przez maszynę. Musiał to być produkt zrównoważony. Poprawianie tego, co było dostępne. Zapewniamy 50% średniej oszczędności w porównaniu z tradycyjną maszyną i 25% w porównaniu z innymi maszynami multi-bojler.

 

 

 

Od technologii E-61 do T


Po pierwsze, zmienia się społeczeństwo. Ani producenci, ani inżynierowie, czy też inżynierowie przemysłowi nie wymyślają nowych potrzeb. To społeczeństwo domaga się produktów bardziej zrównoważonych, o zwiększonej efektywności energetycznej, łatwiejszych w użyciu i trwalszych.
W tych nowych czasach to zawodowy barista żąda innowacyjnych produktów bez narażania espresso
W Ascaso nasz zespół inżynierów spędził lata pracując nad różnicowaniem i doskonaleniem naszych ekspresów do kawy. To doprowadziło nas do ponownej oceny naszego podejścia do tradycji. Postanowiliśmy oprzeć nasze projekty na zrównoważonej inżynierii.
W latach 60-tych rozwój grupy E-61 wprowadził innowacje do świata espresso. Odniósł natychmiastowy sukces i stał się jednym z najczęściej używanych systemów w historii kawy espresso. Nawet dzisiaj wielu producentów nadal go używa lub pracuje zgodnie z jego zasadami.
Jednak prawie 60 lat później musieliśmy poszukać nowej technologii, która wyeliminuje wady starej.

 

 

SYSTEM KONTROLI TEMPERATURY

Przefiltrowana i czysta woda wpływa do maszyny przez pompę rotacyjną pod określonym ciśnieniem.

Wchodzi do bojlera wody / pary przez rurę podgrzewacza w kształcie litery U (100% stal nierdzewna Aisi 316), w temperaturze sieci lub otoczenia. Następnie wychodzi z podgrzewacza gorąca bez dotykania kontaktu z wodą w bojlerze oraz nie zmieniając jej temperatury.

Gorąca woda (80º) wpływa do każdej termodynamicznej grupy kawy.

Grupa kawowa (w Technologii T) i algorytm ustawiony elektronice, gwarantują dużą stabilność termiczną wody na wyjściu z grupy (+ - 0,5ºC). Zarówno w sytuacjach ciągłej konsumpcji jak i przy użytkowaniu sporadycznym.

A wszystko to bez ciągłego podgrzewania wody lub posiadania nasyconych grup wody. Czysta woda w każdej kawie o stałej temperaturze. Dzięki znacznie bardziej wydajnej i zrównoważonej technologii.

 

 

                                          

                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                         POBIERZ APLIKACJĘ

 

POLECANE PRODUKTY

Korzystając ze strony ekspresdokawy.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.